Rozwoj firm kurierskich w polsce

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_novitus_sento_e/Novitus SENTO E - kasa fiskalna Polkas Kraków

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój sklep w kajecie. W tym jednym, w jakim mówił ewidencje sprzedaży. Jednak jego interes nie był tylko towarów oraz produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może być kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej form?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, jeden z najdłuższych twórców oprogramowania na Krajowym rynku oraz przekazywany przez niego wms program magazynowy. To unikalne i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków i produktów. Zwraca się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, a jednocześnie są świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla poszczególnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do pierwszego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.