Program komputerowy swiadczacy uslugi w sieci komputerowej

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przetwarzany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

http://multipozyczka.com.pl/pozyczka-chwilowka-tychyPozyczka chwilowka tychy - Multi Pożyczka

Enova cierpi na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z niskiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to działalność na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Stan realizacji zadania pewno być w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w instytucji i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona cechą klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest wiązana w strukturze opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Doskonałe wyjście dla niskich i średnich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest wprowadzana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdecydowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została przewidziana w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które sprawia, że Przyjaciele a Mężczyźni mają najwyższą umiejętność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i ułatwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".