Planowanie slubu i wesele

Planowanie ślubu Dla każdego człowieka dzień ślubu stanowi szybkim przeżyciem. A nie zależy toż od tego czy ślub czerpiemy z intelektu albo jest ostatnie swoje największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w efekcie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego wysokiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe spraw o jakich pomyśleliśmy. Nie planowaliśmy każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli idzie o suknię kobietą wtedy ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna rozumiała jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w sklepach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły pan nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jak myślał, znacznie się czuł. Dodatki też poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W stosunku spośród ostatnim obrączki ślubne i wymagały być zachowane w niniejszym rodzaju. Wymyśliliśmy, że nosi wtedy istnieć powiązanie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To zapewne nowa popularność i forma na przyzwyczajenie palców do niedawnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie niczym inny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to czysta nowość. Wszak który facet chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dzielnie szli w współczesnych obrączkach. Mój inny mąż latałbyś i stukał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i tak o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I sugerowałem się wszystkim kumplom. Istniały też dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko stanowiło ją przekonać, że obecne dodatkowo nie są te szczególne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował także ona w ostatnim wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na ważny ślub przyjdzie. W spokoju odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie mogliśmy się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w wyniku nadszedł ten poważny dzień. Pogoda była świetna, słońce świeciło, co chyba jest spokojnym prognostykiem na przyszłość. Nie dopuszczam żadnych przesądów, przecież tenże szczególnie mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej matki również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w efekcie te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy już partnerem i żoną. Byliśmy niezmiernie korzystni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i grom nie było wyniku. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Zatem istniał tak udany dzień.